Colectia de poze angelandevil.3xforum.ro
Total 167 poze.

InapoiInainte

 
aveti temeri? daca da scrieti aici temerile noastreAveti temeri? daca da scrieti aici
16.12.200827KB
nu-s oribila? :rusine: bine..inca una,ca sa nu va speriatzi poze cu noinu-s oribila? :rusine: bine..inca una,ca sa nu va speriatzi
14.08.200821.8KB
bn,fie.nu aveam ce face intr-o zi ploioasa is mi-am zis sa ma pozes un plic poze cu noibn,fie.nu aveam ce face intr-o zi ploioasa is mi-am zis sa ma pozes un plic
25.08.200826.7KB
vin cu poze itachivin cu poze
28.07.200840.7KB

 
cu care bleach se poate mandrifrumusetile cu care bleach se poate mandri
05.08.200860.9KB
a,da.am poze cu el kuramaA,da.Am uitat:puneti poze cu el
05.08.200853.6KB
4 fan art4
26.07.200825.7KB
hibiscus o floare ce semnifica frumusete, esti o persoana care multumeste pentru ce a primit de laHibiscus O floare ce semnifica frumusete, delicatete. Esti o persoana care multumeste pentru ce a primit de la viata. Iti pasa de familia ta si de cei apropiati.
13.08.200826.7KB

 
layla in costumul ,,golden phoenix,, laylaLayla in costumul ,,Golden Phoenix,,
22.12.200830.9KB
ceva hazliu...ceva hazliu...
05.08.200865.9KB
mai am....o sa va saturati divamai am....o sa va saturati
05.08.200825.4KB
6 fan art6
26.07.200836.2KB

 
alta divaalta
05.08.200816.5KB
sa vad daca mai am itachisa vad daca mai am
28.07.200821KB
plangand =(  =( mayPlangand =( =(
22.12.200825.4KB
a kuramaa nu~stiu~cat-a
05.08.200830.5KB

 
eu vreau sa fiu ~angel~ :rusine: rangeu vreau sa fiu ~ANGEL~ :rusine:
26.07.200824.8KB
ce tare a fost faza asta kuramace tare a fost faza asta
05.08.200857.1KB
mai am si o catelusa. se numeste dolly si mai are putin si face un anisor. e rasa pit-bull, dar inmai am si o catelusa. se numeste Dolly si mai are putin si face un anisor. e rasa pit-bull, dar in ciuda rasei, e placuta si blanda. are chef nebun de joaca si e preferata lui tati. am avut mai multe animale, dar din cauza varstei...au murit. aici e la mine in brate. daca ii dam drumul....tre sa ne ferim sa stam pe scaune, k plonjaza pe picioare, se urca me noi si ne cam linge:)) aici m-a prins joc si n-a rezistat tentatiei:))
05.08.200838.8KB
aces costumas este foarte la moda pentru tinerele din ziua de astazi edenaces costumas este foarte la moda pentru tinerele din ziua de astazi
11.08.200818.5KB

 
e o buna acrobata si o persoana uimitoare laylae o buna acrobata si o persoana uimitoare
28.07.200855KB
si aici sunt cei de la nittle grasper galeriesi aici sunt cei de la Nittle Grasper
28.07.200852.6KB
un alt costum edenun alt costum
11.08.200816.5KB
la inceput mi s-a parut cam final,am inteles de ce era tot e.,,may nici o sansa,,   facut de e sefala inceput mi s-a parut cam infumurata,dar,la final,am inteles de ce era asha.eei..oricum,infumurata tot e.,,may rneunta,n-ai nici o sansa,, ,,sora,m-ai facut de rushine,,...nu e sefa lro,in caz c-a uitat..nu le paote zice ce sa faca.ma bucur,insa,ca la final s-a schimbat :D
14.08.200817.3KB

 
aveti telenovele preferate? daca da, care sunt? scrieti aici, incep eu
1001 de nopti telnoveleAveti telenovele preferate? daca da, care sunt? scrieti aici, incep eu 1001 de nopti
16.12.20087.9KB
inca una misainca una
28.07.200826KB
10. ecleir10.
27.07.200824.4KB
4 naruto uzumaki4
29.07.200847.2KB

 
am ciitit tot textul si chiar e mi-a luat un sfert de ora sa il citesc si mi-a placut
 :nod:  :nod:am ciitit tot textul si chiar e llllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnngggggggggggggg................... mi-a luat un sfert de ora sa il citesc si mi-a placut :nod: :nod:
12.12.20088.8KB
hiei e unu' din favoritzii mei.desi a avut o copilarie trista,a invatat sa zamebasca si sa aibahiei e unu' din favoritzii mei.desi a avut o copilarie trista,a invatat sa zamebasca si sa aiba incredere in oameni.e foarte puternic,dar si frumos,si ador moemntele in care il ia de fraier pe kuwabara,si cele in care vrea sa se ia la bataie cu cineva si,cum kurama zice,,hiei,,se potoleshte...atunci,nu mai e asa leu cum se crede :rotfl:
14.08.20083.7KB
2 naruto uzumaki2
29.07.200875.9KB
3. ecleir3.
27.07.200840.5KB

 
eu sunt roberta (e numele meu, nu al din rbd!!!), dar prefer sa mi se spuna robby sau kayo. sunt oeu sunt roberta (e numele meu, nu al dulce-mariei din rbd!!!), dar prefer sa mi se spuna robby sau kayo. sunt o fata careia ii place sa invete. nu ma dau inlaturi de la nimic. imi place sa muncesc ca sa primesc ceva, nu doar sa cer si sa mi se dea. sunt foarte prietenoasa si am o oarecare "atractie" la animale si copii mici. ma inteleg bine cu adultii. In general sunt copilaroasa si ai senzatia ca poti face ce vrei cu mine, dar daca intreci masura, imi scot partea "rea" la suprafata, astfel ca am alt tip de gandire si alta figura (de la un copil inocent la un om matur, trecut prin toate etapele vietii) lasand partile mele la o parte... ador animeurile, caci in lumea lor ma simt minunat. manga...nu citesc ca ma plictisesc... lista mea de animeuri preferate: 1 BLEACH (indiscutabil! asta nu se muta de pe primul loc) 2-Inuyasha(legaturi mai speciale) 3- (asta e discutabil) momentan digimon. alte animeuri care mi-au placut si care mi-au marcat frumos amintirile: fullmetal alchemist, full metal panik, full metal panik fumoffu, slyers, kaleido star, kiddy grade, jigoku shojou, mermaind melody, rosario+vampite, shaman king, goest stories, yuyu hakusho, honey and clover unu si doi, inchigo100%, si multe altele de care nu-mi amintesc pe loc... date despre mine... sunt nascuta pe 29 iunie 1993, locuiesc intr-un sat apropiat de Bucuresti (Floresti, comuna Foloresti-Stoenesti, judetul Giurgiu). cam atat. daca aveti intrebari....dispusa sa raspund. pun o poza sa ma vedeti.
05.08.200832.7KB
uite:
  eu vreau cu  keiko(yyh) pune pozauite: eu vreau cu Keiko(yyh)
28.07.200829.4KB
8. ecleir8.
27.07.200822.9KB
iarasi ea tsunade si daniarasi ea
19.02.200952.3KB

 
ichigo si rukia, pamantuluiichigo si rukia, protectorii Pamantului
05.08.200843.6KB
4 temari4
26.07.200833KB
:uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: lumiere:uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
15.10.200828.4KB
poze cu ea e preferata mea nu ca e dragutza? temaripoze cu ea e preferata mea nu ca e dragutza?
26.07.200826.4KB
InapoiInainte