Lumea Animeurilor!!!!!
Bine ati venit!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Lumea Animeurilor!!!!! | Inregistrare | Login

POZE LUMEA ANIMEURILOR!!!!!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
LaraTaner
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
24 - 52 ani
Lumea Animeurilor!!!!! / Sedinte /Cafenea / animalele nostre Moderat de Aki, Amu, Hana-Chii, Moony, Yuuki Cross, mika_angel
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
eu am avut un pisoi dar lam dus la curte si 2 papagali Riki si Riri si pe pisoi il cheama felix are 12 luni


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Yuuki Cross
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
waw multe...eu am in prezent un papagal

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
pisoiul meu mie mi se pare chiar dragutz voua

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
uitati pisoiul

animalele nostre uitati pisoiul Angel Admin

65.4KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
CrazyDia
Mini -member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
Umm..eu am un pagagal pe care il cheama Bobo (are o intreaga istorie numele^^) si are 7 ani^^,a da sa nu uit..poza cu el^^

animalele nostre umm..eu pagagal care cheama bobo (are intreaga istorie numele^^) are ani^^,a

30.3KB


_______________________________________



pus acum 17 ani
   
Amu
Mini -member

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
Eu nu ama nimale de casa,dar Misa. Ce face Pyinki pool din partea mea.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
mika_angel
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
pai sa vedem eu am... 5 caini si ma rog 2 pisici si am avut un perus da sa duss  

pus acum 17 ani
   
Pink_Yachiru
Membru

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 29
Eu am doar un papagal pe care l-am botezat Ciupercuta Ciufulici<<in general Ciufulici>>....Acu nu am o poza dar ma rog...E verde...Papagalul lui CrazyDia seamana cu papagalul lu' varamea 

_______________________________________

Click here to feed me a !
Get your own at Flyffables!

pus acum 17 ani
   
kayo_yuko
witch

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
animale, subiectul meu preferat:X:X:X

eu am o pisica. se numeste YvY. e adorabila. o iubesc enosr si ea pe mine la fel. are 4 anisori si e o scumpica!:X:X:X asta e ea la mine in pat acum vreo 2 ani. am si poze mai recente, dar asta e cea mai frumoasa.

animalele nostre animale, subiectul meu pisica. numeste yvy. adorabila. iubesc enosr mine fel. are witch

36.4KB


_______________________________________
pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie)

pus acum 17 ani
   
kayo_yuko
witch

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
am si un pisoi, l-am numit MAX, pentru ca se comporta exact ca un caine. ) tata i-a dat denumitea de max, eu ii spuneam ra, dar max e mai bine. e puiul lui YvY. Ce sa va spun despre el... daca ii spui "sezi" e pe burta. nu raspunde la "pis-pis" doar la " max! hai baiete" si daca fluieri. are un chef nebun de joaca si tot ce misca e in ghearele lui. uite o poza cu el. aici se juca cu o umbra.

animalele nostre pisoi, l-am numit max, pentru comporta exact caine. tata i-a dat denumitea max, witch

56.7KB


_______________________________________
pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie)

pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
e superba pisica kayo pregatesteo pt cina ca felix al meu o fi el de un an dar o iubeste mult pe yvy sa indragostit de ea pe loc zau    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
kayo_yuko
witch

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
mai am si o catelusa. se numeste Dolly si mai are putin si face un anisor. e rasa pit-bull, dar in ciuda rasei, e placuta si blanda. are chef nebun de joaca si e preferata lui tati. am avut mai multe animale, dar din cauza varstei...au murit.


aici e la mine in brate. daca ii dam drumul....tre sa ne ferim sa stam pe scaune, k plonjaza pe picioare, se urca me noi si ne cam linge) aici m-a prins joc si n-a rezistat tentatiei)

animalele nostre mai catelusa. numeste dolly mai are putin face anisor. rasa pit-bull, dar ciuda witch

38.8KB


_______________________________________
pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie)

pus acum 17 ani
   
Hana-Chii
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
eu am doar un papagal pe nume roco.inainte am avut muuulte animale dar le-am dat 

pus acum 17 ani
   
anamaria.cupes
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
eu nu am animale desi ma rog sa imi cumpere dar a promis mama ca imi aduce de ziua mea si o sa postez atunci o poza cu el

animalele nostre animale desi rog imi cumpere dar promis mama imi aduce ziua mea postez atunci poza

8.8KB


pus acum 17 ani
   
~anime girl~
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
CE animale dulci aveti sunt minunate am si eu un pisoi care musca si zgarie dar nu am poze cu el

_______________________________________
Mai bine sa fi iubit decat sa nu iubesti niciodata...

pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
pisoiul meu e mare acum l-am dus la tara la bunici musca daca mai stateam cu el in casa ajungeam la spital acum am o pisica pe nume kikki e fata si are cateva luni

animalele nostre pisoiul meu mare acum l-am dus tara bunici musca daca mai stateam casa ajungeam Angel Admin

41KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
^.^ T.T ^_^
Mini -member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
yo si Moti

animalele nostre moti

24.9KB


_______________________________________
Te iubes!


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la