Lumea Animeurilor!!!!!
Bine ati venit!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Lumea Animeurilor!!!!! | Inregistrare | Login
POZE LUMEA ANIMEURILOR!!!!!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: LaraTaner
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 24 - 52 ani |
|
Mery_chan
Angel Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
|
|
eu am avut un pisoi dar lam dus la curte si 2 papagali Riki si Riri si pe pisoi il cheama felix are 12 luni 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Yuuki Cross
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
waw multe...eu am in prezent un papagal
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Mery_chan
Angel Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
|
|
pisoiul meu mie mi se pare chiar dragutz voua
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Mery_chan
Angel Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
|
|
uitati pisoiul
65.4KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
CrazyDia
Mini -member
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 12
|
|
Umm..eu am un pagagal pe care il cheama Bobo (are o intreaga istorie numele^^) si are 7 ani^^,a da sa nu uit..poza cu el^^
30.3KB
_______________________________________


|
|
| pus acum 17 ani |
|
Amu
Mini -member
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
|
|
Eu nu ama nimale de casa,dar Misa. Ce face Pyinki pool din partea mea.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
mika_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
|
|
pai sa vedem eu am... 5 caini si ma rog 2 pisici si am avut un perus da sa duss 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Pink_Yachiru
Membru
 Din: Timisoara
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 29
|
|
Eu am doar un papagal pe care l-am botezat Ciupercuta Ciufulici<<in general Ciufulici>>....Acu nu am o poza dar ma rog...E verde...Papagalul lui CrazyDia seamana cu papagalul lu' varamea 
_______________________________________
 Click here to feed me a ! Get your own at Flyffables!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kayo_yuko
witch
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
|
|
animale, subiectul meu preferat:X:X:X
eu am o pisica. se numeste YvY. e adorabila. o iubesc enosr si ea pe mine la fel. are 4 anisori si e o scumpica!:X:X:X asta e ea la mine in pat acum vreo 2 ani. am si poze mai recente, dar asta e cea mai frumoasa.
36.4KB
_______________________________________ pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie )
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kayo_yuko
witch
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
|
|
am si un pisoi, l-am numit MAX, pentru ca se comporta exact ca un caine. ) tata i-a dat denumitea de max, eu ii spuneam ra, dar max e mai bine. e puiul lui YvY. Ce sa va spun despre el... daca ii spui "sezi" e pe burta. nu raspunde la "pis-pis" doar la " max! hai baiete" si daca fluieri. are un chef nebun de joaca si tot ce misca e in ghearele lui. uite o poza cu el. aici se juca cu o umbra.
56.7KB
_______________________________________ pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie )
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kayo_yuko
witch
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
|
|
mai am si o catelusa. se numeste Dolly si mai are putin si face un anisor. e rasa pit-bull, dar in ciuda rasei, e placuta si blanda. are chef nebun de joaca si e preferata lui tati. am avut mai multe animale, dar din cauza varstei...au murit.
aici e la mine in brate. daca ii dam drumul....tre sa ne ferim sa stam pe scaune, k plonjaza pe picioare, se urca me noi si ne cam linge ) aici m-a prins joc si n-a rezistat tentatiei )
38.8KB
_______________________________________ pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie )
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Hana-Chii
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
|
|
eu am doar un papagal pe nume roco.inainte am avut muuulte animale dar le-am dat 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
anamaria.cupes
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
|
|
eu nu am animale desi ma rog sa imi cumpere dar a promis mama ca imi aduce de ziua mea si o sa postez atunci o poza cu el
8.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~anime girl~
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 28
|
|
CE animale dulci aveti sunt minunate am si eu un pisoi care musca si zgarie dar nu am poze cu el
_______________________________________ Mai bine sa fi iubit decat sa nu iubesti niciodata...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Mery_chan
Angel Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
|
|
pisoiul meu e mare acum l-am dus la tara la bunici musca daca mai stateam cu el in casa ajungeam la spital acum am o pisica pe nume kikki e fata si are cateva luni
41KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
^.^ T.T ^_^
Mini -member
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
|
|
yo si Moti
24.9KB
_______________________________________ Te iubes!

|
|
| pus acum 16 ani |
|