Lumea Animeurilor!!!!!
Bine ati venit!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Lumea Animeurilor!!!!! | Inregistrare | Login

POZE LUMEA ANIMEURILOR!!!!!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Stefania23 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Dolj
cauta Barbat
25 - 46 ani
Lumea Animeurilor!!!!! / Kaleido Star / Sora Moderat de Aki, Amu, Hana-Chii, Moony, Yuuki Cross, mika_angel
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
poze si pareri...
este fff draguta si face niste acrobatii super



_______________________________________


pus acum 17 ani
   
kayo_yuko
witch

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
sora are o inima de inger si e cu adevarat o fata deosebita, are, ca toata lumea, greseli, dar nu greseli mari, greseli minore care trebuiesc controlate si corectate.

_______________________________________
pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie)

pus acum 17 ani
   
ada14
biggest fan of shaman king

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 34
are o inima buna si vrea mereu sa ajute,insa eu nu o suport de nici o culoare[scz fanilor si fanelor].la inceput,pana sa apara leon in serial,era favorita mea,insa,apoi,i-am vazut mai multe defecte decat calitati.se lasa la cheremul lui leon,si statea 2-3 min pe scena,ceea ce e revoltator,iar,apoi,a inceput sa vrea doar rolurile principale[la,,dracula,, ,,,romeo and juliet,,]desi la inceput se multumea doar cu roluri minore,gen iepurasi pe trambulina,ca in primul episod.nu mi-a aplcut nici ca,atunci cand a venit may a zs,,layla mi-a incredintat mie kaleido stage,,de parca noile vedete nu au dreptul sa se afirme doar pt ca layla i-a incredintat ei ks..nu mi-a placut nici ,,,simtul ascutit de proprietate,,pe care il are asupra laylei[atunci cand a vautt-o pe layla colaborand cu kathy a zs,,eu si layla eram partenere adevarate.acum,ma v auita,,-ce chestie!layla nu mai are voie sa colaboreze cu nimeni,mai nou,ca vrea sora].nu mi-a placut nici ca a fugit in mijlocul exercitiului al trapez de la festivalul circului.indiferent de situatie,trebuia sa continue.layla si multi altii si-au pus sperante in ea si sora n-a facut decat sa fuga.a facut de rusine fetsivalul sia  dezamagit-o pe layla,desi a avut incredere in ea si desi sora a munci t atat de mult.e cam copilaroasa.ma roggg..ar mai fi,dar atat...asta e parerea mea despre sora

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la