Lumea Animeurilor!!!!!
Bine ati venit!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Lumea Animeurilor!!!!! | Inregistrare | Login
POZE LUMEA ANIMEURILOR!!!!!
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Stefania23 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Dolj cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
Mery_chan
Angel Admin
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
|
|
poze si pareri... este fff draguta si face niste acrobatii super
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
kayo_yuko
witch
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 43
|
|
sora are o inima de inger si e cu adevarat o fata deosebita, are, ca toata lumea, greseli, dar nu greseli mari, greseli minore care trebuiesc controlate si corectate.
_______________________________________ pun alta data ceva amuzant, k aqm n-am inspiratie )
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ada14
biggest fan of shaman king
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 34
|
|
are o inima buna si vrea mereu sa ajute,insa eu nu o suport de nici o culoare[scz fanilor si fanelor].la inceput,pana sa apara leon in serial,era favorita mea,insa,apoi,i-am vazut mai multe defecte decat calitati.se lasa la cheremul lui leon,si statea 2-3 min pe scena,ceea ce e revoltator,iar,apoi,a inceput sa vrea doar rolurile principale[la,,dracula,, ,,,romeo and juliet,,]desi la inceput se multumea doar cu roluri minore,gen iepurasi pe trambulina,ca in primul episod.nu mi-a aplcut nici ca,atunci cand a venit may a zs,,layla mi-a incredintat mie kaleido stage,,de parca noile vedete nu au dreptul sa se afirme doar pt ca layla i-a incredintat ei ks..nu mi-a placut nici ,,,simtul ascutit de proprietate,,pe care il are asupra laylei[atunci cand a vautt-o pe layla colaborand cu kathy a zs,,eu si layla eram partenere adevarate.acum,ma v auita,,-ce chestie!layla nu mai are voie sa colaboreze cu nimeni,mai nou,ca vrea sora].nu mi-a placut nici ca a fugit in mijlocul exercitiului al trapez de la festivalul circului.indiferent de situatie,trebuia sa continue.layla si multi altii si-au pus sperante in ea si sora n-a facut decat sa fuga.a facut de rusine fetsivalul sia dezamagit-o pe layla,desi a avut incredere in ea si desi sora a munci t atat de mult.e cam copilaroasa.ma roggg..ar mai fi,dar atat...asta e parerea mea despre sora
|
|
| pus acum 17 ani |
|