Lumea Animeurilor!!!!!
Bine ati venit!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Lumea Animeurilor!!!!! | Inregistrare | Login

POZE LUMEA ANIMEURILOR!!!!!

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
MicheleC pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani

cauta Barbat
26 - 68 ani
Lumea Animeurilor!!!!! / Orasu Anime / MuzicStars Moderat de Hana-Chii, Moony
Autor
Mesaj Pagini: 1
Hana-Chii
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
Buna!Sunt Hana,directorur acestei firme.Am sa va explic mai clar cu ce se ocupa firma MusicStars.Noi ne ocupam cu gasirea si cautarea de talente in muzica.Desigur fiecare angajat va avea un salariu in funcrie de gradul pe care il ocupa.Insa asta nu inseamna ca vor fi salarii mici.Va asigur.Inainte de a alege un talent va trebui sa dea o auditie verbala cu niste intrebari pe care le va pune al doilea director mery(admina).Asteptam tinerele talente sa iasa la iveala.

pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
Directorul vostru a sosit deci asteptam cat mai multe talente!!!!!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
vom pune poze cu noi(in anime stil)

eu-
va place de chitarista voastra???


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Hana-Chii
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
iar asta sunt eu

muzicstars iar asta sunt

26.6KB


pus acum 17 ani
   
Mery_chan
Angel Admin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 297
esti tare cool solisto imi place

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Hana-Chii
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 21
Am decis si un nume pentru trupa.Trupa se va numi PinkyBlue.cine vrea sa intre este bine venit.Pentru a se inscrie v-a trebui sa posteze o imagine cu ea/el(in forma anime)si sa fie audiat de mery.Va asteptam!

pus acum 17 ani
   
Kurama^_^Sweet
Mini -member

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 11
Aceasta sunt eu...:

muzicstars aceasta sunt eu...:

50.8KB


_______________________________________
Toata lumea e suparata cand sunt eu fericita si toata lumea e fericita cand sunt eu suparata…
mai bine sunt mereu suparata decat sa fie ceilalti suparati...As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fii pentru o zi fericita si apoi as muri linistita...Kurama^_^Sweet...


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la